Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

DOGID.cz Jediná známka pro psy, která necinká! 160x600

Časté dotazy
Časté dotazy

 

 

Jak funguje svítící obojek?

Svítící obojek funguje na jednoduchém principu. Uvnitř obojku je umístěn světlovod, což je transparentní silikonový proužek, na který svítí barevná LED dioda umístěná v ovládači obojku. Ovladač je umístěn tak, aby Vašemu psovi nijak nepřekážel.  Naše obojky tak svítí lépe oproti těm obojkům, kde jsou umístěny jednotlivé LED diody, které pak svítí jednotlivě. Díky ovladači si pak  zvolíte režim podle potřeby.

Je svítící obojek vodotěsný?

Svítící obojek je voděodolný, déšť i sníh snáší dobře. V případě, že budete psa koupat, vždy mu svítící obojek nejdříve sundejte. Na poškození obojku vodou se  nevztahuje záruka.

Jak vyměním vybité baterie?

Ovládač vysunete z obojku a stáhnete silikonové pouzdro. Vyměníte vybité baterie, a znovu navlečete silikonové pouzdro. Po té zasunete zpět do obojku. Doporučujeme u nás zakoupit náhradní baterie zároveň spolu s obojkem.

Co znamená zkratka PHE?

Jedná se o polatek za likvidaci historických elektrozařízení. Tento recyklační poplatek je již v ceně zboží zahrnut.